De weg loopt vanaf de hoofdstad Kingston via Spanish Town naar de noordkant van het eiland.
Daar loopt de door plaatsen als Saint Ann's Bay, Falmouth, Montego Bay en Lucea.
De A1 eindigt in Negril in het uiterste westen van Jamaica.
Gepubliceerd op 12-12-2017
betekenis & definitie
De weg loopt vanaf de hoofdstad Kingston via Spanish Town naar de noordkant van het eiland.
Daar loopt de door plaatsen als Saint Ann's Bay, Falmouth, Montego Bay en Lucea.
De A1 eindigt in Negril in het uiterste westen van Jamaica.
Log hier in om direct te kunnen beginnen met schrijven.
Wil je dit begrip toevoegen aan je favorieten? Word dan snel vriend van Ensie en geniet van alle voordelen: